| mary343 a întrebat:

Vreau si eu un site cu legende urbane si mituri care chiar merita sa fie citite... Cel mai bun site primeste fundita!
So...

Răspuns Câştigător
| SweetMinion a răspuns:

Http://dias2andrei.wordpress.com/2012/06/15/13-mituri-si-legende-urbane/
http://totb.ro/legende-urbane-care-au-speriat-si-au-fascinat-generatiile/
Pe acestea le-am citit si eu si mi s-au parut interesante, sper sa ti se para si tie la fel de interesante.

| mary343 explică (pentru SweetMinion):

Le-am citit de mult... oricum iti dau tie funda cum nu a mai raspuns nimeni cu ceva bun...

| SweetMinion a răspuns (pentru mary343):

Scuze,daca stiam iti dadeam si alte site-uri, eu pe astea stiu ca le-am citit si ma gandeam ca poate iti vor placea si tie. Daca vrei iti mai caut.