| madycoco a întrebat:

Ce haine credeti ca nu ar trebui sa lipseasca din garderoba unui fete? Da-ti exemple p anotimpuribig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Vara:
-accesoriile : palarie/ sapca, bratari, cercei, ochelari de soare;
-pantalonii: jeans scurti, panataloni albi;
-fuste: colorate;
-tricouri:colorate;
-rochii: frumoase, scurte, mijlocii, colorate;
-incaltamine: sandale, slapi, papuci;

Primavara:
-accesorii: bratari, cercei;
-pantaloni: jeans, trening;
-bluze: potrivite, colorate;
-costum de baie;
-incaltaminte.

Toamna:
-accesorii: bratari, cercei;
-pantaloni: jeans, si alte feluri;
-bluze: potrivite;
-incaltaminte: botine ( ceva mai subtiri fata de cele de iarna ), pantofi, adidasi.

Iarna:
-accesorii: esarfa/fular, manusi, fes, cercei ( ceva mai mic si simplu )
-pantaloni: jeans, pantaloni ceva mai grosi
-bluze: destul de groase, dar si subtiri ( pentru diferite combinatii )
-incaltaminte: botine, cizme

Pa-pa!

10 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

O pereche favorita de jeansi. happy

| viatadecacatt a răspuns:

Jeansi, o geaca subtire-primavara
pantaloni scurti de blugi, o fustita frumoasa-vara
O geaca destul de groasa, jeansi, esarfa-toamna
Palton, fular, caciula(din aia lunga asabatting eyelashes)-iarna

| Clara_6276 a răspuns:

Sunt lucruri care nu trebuie sa lipseasca din garderoba unei fete; de exemplu jeansi care se potrivesc oricarui anotimp si pe care ii poti purta oricand, oriunde[cu diferite accesorii]stiind ca sunt si vor fi mereu la moda. Sau un trening, Pe care consider ca trebuie sa-l ai; Meri la sala, vrei sa faci jogging sau pur si simplu sa faci putina miscare.Vara trebuie sa ai o fusta sau o rochie vaporoasa pe care o poti purta cu niste platformesmug. Iarna trebuie sa ai iarasi jenasi:XBluze calduroase, Si esarfe:X.smug. Marea majoritate a hainelor trebuie sa le accesorizezi[Inceaca sa fii nonconformista:X, Si nu vei da gres niciodata]

| @@ a răspuns:

Pai vara:nu ar trebui sa iti lipseasca un tricou un pantalon sau o rochita tricou etc
primavara:jeans, tricou si o bluza pe deasupra, niste balerini sau adidasi ce vrei tu
toamna:nu trebuie neaparat sa lipseasca un palton o esarfa la gat jeans etc
iarna:o geaca pantaloni mai grosi fes manusi fular etclaughing
ma rog ce ti-am zis mai sus sunt doar niste opinii de ale mele tu poti sa ai alte criterii de a te imbraca>big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim_5535 a răspuns:

Dupa gustul tau!, si dupa vreme!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blugi scurti, scurtibig grin si costum de baie - vara.
Palton, botine si fular-iarna.
Vesta si blugi big grin, atat primavara cat si toamna.

| ealextpu a răspuns:

Pentru incaltaminte de sezon poti alege de aici: http://www.la-papuc.ro/......me-de-vara

| malina_9455 a răspuns:

Pai... costum de baie, blugi, fuste, tricouri, egari-vara. un trench eventual, botine, o esarfa o bluzita mai lunga pentru. colanti-toamna un palton o pereche de cizme din piele, o maleta alba poti sa pui deasupra si un tricou de vara daca este simpla- iarna. o vesta, un hanorac, o pereche de blugi drepti albastrii-primavara