| Deiu_1791 a întrebat:

Hey, unde pot gasi seminte de canepa? din cate am inteles eu nu prea se gasesc in romania, dar cine stie. poate am norocbig grin

8 răspunsuri:
| VitaminA a răspuns:

Pun la pariu ca vrei Marijuana. Daca vrei sa iei, comanda pe net din Olanda, ai grija ca trebuie multa ingrijire, lumina... IUBIRElaughing.
Oricum e riscant rau, l-am cunoscut pe un baiat care cultiva la bunicasa pana cand au intrat mascatii peste el, bunicii nu stiau ca-s droguri...

| GooFyPeNET a răspuns (pentru VitaminA):

Pe www.sensimilla.ro gasesti cele mai bune seminte de cannabis. Trebuie sa fi constient ca semintele se vand ca si suvenir, iar cresterea plantei iti poate creea mari probleme cu legea. Semintele de marijuana nu contin THC si de aceea legea nu le poate opri comercializarea. Marihuana este un drog, traficul, consumul sau detinerea acestuia se sanctioneaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda "canepa" se gaseste foarte usor... tipii care iti vand canepa deja prajita iti pot da si seminte... dar cel mai bine cumpara deja prajita laughing nu are rost sa te risti doar daca ai o boxa, subsol cateva neoane si multa multa iubire laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La magazinele de pescuit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La magazinele de pescuit

| mirceavlas a răspuns:

*Super Lemon Haze *Hawaiian Snow *White Widow *LA Skunk *Opium *Royal Haze *Lemon Skunk Un pachet contine 5 seminte de cannabis feminizate. Inflorirea interioara: 11 saptamani cu o recolta de pana la 700 de grame pe metru patrat. THC: 19%-23%! Vanzarea, cumpararea si detinerea semintelor de cannabis sunt legale odata germinate esti raspunzator de faptele tale!
Pentru informatii, indrumari, comenzi : be.reczki@yahoo.com

| Deiu_1791 explică:

Yeah yeah! stiu ca e cam greu, dar o sa fie o chestie outdoor, am un loc safe, undeva la tara, e secret si nu o sa se afle+ca am 15 ani, cine d***u se gandeste ca eu as putea sa cultiv canepa?laughingmersi mult.keep up!

| Avarvarii_Marcel_1991 a răspuns:

Salut ca sau eu seminta de canipa