| Givemeahug a întrebat:

Hey utilizatori TPU! Sunt in cautare de melodii noi daca pot spune asa laughing si chiar nu stiu ce sa mai ascult. as vrea sa vad si gusturile voastre in materie de muzica asa ca lasati-mi liste cu melodiile pe care le ascultati happy poate chiar voi gasi ceva care sa imi placa!winking Mersiiii :*

Răspuns Câştigător
| andreeamihele a răspuns:

Mie imi place mult Adrian sina - Arde ceva. happy

6 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Vara nu dorm, minim doi, daca dragostea dispare, i hear voices in my head, Wade Barrett 2013 theme song

| Inuh a răspuns:

Guns N' Roses - knockin on heaven's door (+alte melodii)
Nirvana - smeels like teen spirit (+ alte melodii)
Red Hot chili peppers
The ramones
Led Zeppelin
Motorhead
Mult rock..vechi