| alexutzu1230 a întrebat:

Hey!. Vă deblochez Garen Cavalerul Nopții dacă mi-l deblocați pe Ezreal. ( League of Legends ). Mulțumesc. Fundă!

7 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Oricine il poate debloca pe Gren Cavalerul Noptii, nu e mare lucru deloc, nu mai fi lenes, joaca, si cumpara-l singur, din cauza ca prostii ajuta noobii ca tine, se umple lol-ul de prosti care n-au idee sa joace, si care se mai si baga la rank sa ne strice nou jocurile.
Invata sa joci, cumpara-l si dupa baga-te la joc.

| alexutzu1230 explică (pentru MenInShadow):

N-ai de unde să știi tu cum joc, așa că nu mai comenta... Că nici eu nu am zis nimic de tine. Deci TACI și stai potol în banca ta!

| MenInShadow a răspuns (pentru alexutzu1230):

Si daca esti asa bun, de ce te milogesti de noi sa ti-l deblocam pe ezreal?

| alexutzu1230 explică (pentru MenInShadow):

Pentru că vreau. Ai vreo problemă?! Eu măcar îs în Silver 4 nu ca tine în lemn 2!

| MenInShadow a răspuns (pentru alexutzu1230):

Silver 4, si te dai mare? Copilas, taci din gura, nu stiu daca ar vrea cineva sa-ti deblocheze tie un campion, in schimbul unui skin pe care-l poate obtine gratis.
Si nu te mai mandrii cu silver 4, sunt silver 2 si joc din an in paste, asa shhh

| Fiizzy a răspuns:

Pe garen il poate lua oricine daca intra pe twitter

| BlacKAngeL1915 a răspuns (pentru Fiizzy):

Cum adica? sa intre pe twitter? cum castigi pe garen cavalerul groazei?