| andreutzaandre a întrebat:

Hey! Vara asta mi.am propus sa fac 100 de lucruri si inca nu am nici o idee de ce as putea scrie in lista mea.As vrea sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De unde stii ca sunt 100 daca nici macar nu ai o lista cu acele lucruri?

| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

1. Conversatii/jurnal in limba engleza pentru imbunatatirea abilitatii conversationale
2. De citit o carte la doua saptamani.
3. De mancat zilnic cate un fruct si o leguma proaspata
4. De ajutat un om (ruda, prieten, necunoscut) – o data pe saptamana
5. De gasit trei calitati la o persoana care ti-e antipatica.
6. De facut un plan de viitor educational pe urmatorii cinci ani.
7. De analizat si imbunatatit relatiile cu cei din jur – inclusive parintii.
8. De cautat salutii de transformare a unor defecte personale in calitati.
9. De studiat posibilitati de voluntariat in comunitatea locala.
10. De facut o lista cu tot ce-ti place la tine.