| Assy99 a întrebat:

Hey, vreau de sarbatori sa-mi cumpar un Samsung galaxy cu tastatura qwerty si sau cu touch screen, dar vreau sa fie pana in 3 milioane. Ce imi recomandati sa cumpar? Si cam ce magazine are astfel de oferte de sarbatori?
Voi da funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| dorin1990 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DQ7SJBBBM/
este un telefon bun pana de sarbatori ajunge pretul sub 300 lei.sa ai succes la cumparaturi!

| Assy99 explică (pentru dorin1990):

Ok. Mersi, dar se vinde direct cu abonament?

| dorin1990 a răspuns (pentru Assy99):

Telefonul este liber deci nu il poti lua cu oferte de alea ca platesti mai putin si iti faci un abonament, il cumperi la pretul de 300 lei si bagi ce cartela doresti in el. daca la asta te referi.

| Assy99 explică (pentru dorin1990):

Da, la chestia asta ma refer. Vazusem ca e cu oferta la abonament, dar am cautat mai jos si am vazut ca e liber. Oricum, mersi!