| Funki a întrebat:

Hey! vreau niste păreri despre medicamentul pentru cosuri Isotrexin.are efecte secundare(adică mă inrosesc la lumina etc etc?). de eficient am auzit ca e eficient, dar cam in cat timp? FUNDA + VOT.big grin

2 răspunsuri:
| Missmoffet a răspuns:

Eu de-abia mi l-am luat. Iti spun daca apare ceva bun sau rau happy

| Missmoffet a răspuns:

Uite ca am revenit big grin cred ca il folosesc de doua saptamani de acum thinking deja nu mai am nimic pe fata decat semnele ramase de mai demult.seara ma dadeam cu el si ziua cu o crema hidratanta (pentru ca1. usuca foarte tare si 2. nu e recomandat sa te expui la lumina cu el). Deci ti-l recomand din tot sufletul big hug