| Aleeexa a întrebat:

Hey! Vreau sa-mi cumpar skate shoes si am intrat pe site-ul asta http://www.americaskate.ro/adidasi_fete.php?id_cat=1 si am gasit ceva dragut, dar vreau sa aflu cat costa si nu stiu cum sa fac, preturile nu sunt nicaieri. Imi poate spune cineva daca ati gasit lista de preturi?

Răspuns Câştigător
| MirelaC a răspuns:

Http://shop.americaskate.ro/

3 răspunsuri:
| MirelaC a răspuns:

Iesi mult mai ca lumea daca ti-i iei de pe net.
eu m-am grabit si mi i-am luat din magazin si am dat 145 lei.asa iesi mai ieftinel
ai grija cu numarul...mai bine te duci intr-un magazin, ceri numarul x si vezi daca iti vine, apoi da comanda.ca nu cumva sa ti-i iei prea mari sau prea mici.
sunt foarte ca lumea si sunt rezistenti.eu i-am purtat toata iarna trecuta...imi e mai bine in ei decat in cizme.
ciaaau