| BluLăvzIu a întrebat:

Hey! Vreau sa va pun niste intrebari la care sa imi raspundeti cu toata sinceritatea voastra. 1. Iubiti pe cineva cu adevarat? 2.Pe cine? 3.Care este persoana careia ii spuneti tot? 4.In cine aveti cea mai mare incredere? 5.De ce? Daca ati fi pusi sa alegeti intre cei mai buni prieteni de-o viata ei familia, pe cine ati alege? Funda cel mai sincer raspuns. Apreciez sinceritatea. P.S.Scuze categoria.

Răspuns Câştigător
| DeeaMarry a răspuns:

1. Da
2. Sunt mai multe persoane: familie, rude mai apropiate, iubitul meu
3. Nu spun nimanui totul. In general, imi impartasesc secretele cu mamei sau iubitului meu. Sunt insa anumite lucruri pe care i le spun mamei, iar iubitului nu, si invers. Sunt unele lucruri pe care nu le spun nimanui.
4. Iarasi, in mama si in iubitul meu
5. In mama, pentru ca e mama, iar in iubitul meu pentru ca mi-a demonstrat ca merita toata increderea mea.
Nu am prieteni de o viata. Chiar daca as avea, tot as alege familia.

3 răspunsuri:
| unconnected a răspuns:

1.Da
2.Un baiat dar oricum nu-l cunosti.
3.Mamalaughing si o prietena(cea mai buna)
4.in mama
5.pentru ca e mamalaughing)
6.Depinde.dar cred ca... familiathinking depinde de situatie

| BluLăvzIu explică:

Si familia nu "ei familia" scuze

| rapgirl123 a răspuns:

1.Da. puternic
2.Un baiat frumos cu ochi albastrii verzui
3.Cea mai buna prietena. e ca sora mea
4.In cea mai buna prietena, in baiatul cu ochi albastrii si in familie
5. Pentru ca si ei au incredere in mine si stiu ca nu ma lasa la greu