| crinelaaa a întrebat:

Hey vreau un sfat...adica stiu un baiat de care imi place si el lucreaza la un fastfood cu tersa si chestii, cand ma duc la el la terasa..mna vine la mine la masa si stam si povestim totul e ok.el zice ca la vara o sa avem timp sa stam mai mult amandoi,dar dupa ce plec din oras nu mai imi da nici un semn, el zice ca e ocupat si nu are timp..ca nu poate lasa clienti sa scrie mesaje sa-l inteleg, cand ma vede iar acolo la el la servici vine tot o fuga si ma saruta pe obraz..deci oare ce vrea baiatul asta? in plus stau la 32 km de el,cine imi da un raspuns bun,dau funda, va pupp**

3 răspunsuri:
| albastrualb77 a răspuns:

Eu una zic ca este indiferent fata de tine, daca dupa ce pleci de la el de la terasa nu iti mai da nici un semn, nu te agita degeaba cand nu trebuie, o sa fii tu cea care suferi.

| adeliz a răspuns:

Nu stiu...eu cred ca spune adevarul, adica, din cate am inteles eu si cand esti tu acolo este tot pe fuga si probabil este tipul ala de persoana care prefera sa vb fata in fata cu omul, poate ii este mai greu sa se exprime prin mesaje sau poate chiar nu are timp sa-ti scrie. Dupa parerea mea, daca nu ar fi vrut sa fiti prieteni nu ti ar fi acordat atentie si nu ar fi stat de vorba cu tine. Succes! eu zic ca daca continua sa se intereseze de tine, e al tau :*

| Havoc a răspuns:

Pai te agiti degeaba uite si eu tot cam la fel sunt cu prietena mea dar ea ma intelege ca am treaba daca e poti sa il suni tu si cand raspunde vorbiti dar incearca sa nu il stresezi altfel telefoanele tale pentru el vor fi o povara mai rar asa si cand va vedeti povestiti ce ati mai facut si mai multe chestii si asa o sa aveti si subiecte mai multe de discutie funda?