| oanaoana1995 a întrebat:

Buna imi place de un baiat si nu stiu cum sa-i spun. Vorbesc cu el prin mesaje, dar doar atunci cand ii trimit eu prima sms.Atunci cand ne intalnim vine ma saruta pe obraz si povestim dar niciodata nu am deschis subiectu,, noi doi". Vreau sa va mai zic ca am avut o relatie de cateva ore cu el de Paste pe care el a inceput-o.Sa-i spun ca-mi place de el? Oare el simnte ceva pentru mine? dati-mi sfaturi va roghappy

Răspuns Câştigător
| CybeRAthlete a răspuns:

Deschide tu subiectul "noi" (voi happy ) si vezi cum reactioneaza. trage'l tu de limba, depaseste tu limita putin... nia nimic de pierdut.
bafta

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai incearca.incercarea moarte n-are. dar cum adica ati avut o relatie de cateva ore? v-ati desp dupa cateva ore? fii mai detaliata te rog si poate te ajutam mai mult :d