| Andre13 a întrebat:

Hey; x TPU... Ce statusuri si.ar putea pune o fata care este indragostita de un baiat de cartierhee hee? Cele mai frumoasee primesc funda love struck iar restul vot; x! Multumesc anticipat :*!

3 răspunsuri:
| golanasha08 a răspuns:

Uite aki gasesti may multe :P may ales dinalea : http://www.newgirl.ro/statusuri-noi-pentru-fete/ fundita? :x :-*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poiu eu stiu unu dar e cam stupid

tata vreau sa-ti spun ceva...da te rog nu ma certa...m-am indragostit de cineva un baiat de cartier si vreau sa ma mut cu elhee hee

e stupid. in fine
funda

| Charm a răspuns:

1. O fata inocenta, un baiat de cartier, un cuplu perfect, fara defect
2. M'am indragostit pe loc, cand l'am privit in ochi, e baiat de cartier, iar eu voi fi mereu cu el.
3. Seara pe cand sa adorm, imi apare in minte din nou, zambetul lui de smecheras, baiat fermecator, un baiat de cartier, pe care'l doresc.
4. Cand te vad, nu imi revin, cand imi vorbesti mai sa lesin. Esti si vei fi acelasi baiat de cartier, ce mi-a furat inima si inapoi nu vrea sa mi-o dea.
5. Eu, o tipa de gasca, tu baiat de cartier, un cuplu de nedespartit, un cuplu renumit doar la noi in orasel dar numai noi stim de el.

Nu ma prea pricep dar sper sa iti placa.