| Inuh a întrebat:

Heya! Eu folosesc Google Chrome si atunci cand vreau sa vad ceva scris in coreeana imi apar niste patratele in locul literelor din alfabetul lor. Ce as putea face sa-mi apara literele din alfabet? Multumesc!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra in setari si jos de tot scrie : afisati setarile avansate. Intra acolo si undeva mai jos este un buton: Setari de limbi si verificator ortografic... Acolo ai romana, engleza (SUA) si engleza. Mai jos este un buton: adaugati. Cu el poti sa-ti alegi ce limba vrei sa adaugi.

| Inuh explică (pentru Salontanul):

Am adaugat limba coreeana dar nu functioneaza. Tot niste patratele imi apar. sad