| EsarfaRozZ a întrebat:

Heyy, am vazut ca pe aici sunt multe intreabri despre IMVU. este frumos, merita sa il descarc?big grin

5 răspunsuri:
| raluca250 a răspuns:

E foarte fain laughing
adica mie imi place [chiar acum ma joc]
si faza cu "prostii" oh go on uoff las`o balta oh go on crezi ca acum imi suntem pe vremea lu` ceausescu` ca sa invatam despre sex si altele ila 20 de anithinking
descarca`l si o sa vezi cum eoh go on

| EsarfaRozZ explică:

Lady popular joc. imi placehappy de imvu am tot auzit pe aici si de aceea v-am intrebat. mersi all pentru raspunsuri si parerihappy

| Andra_8213 a răspuns:

La imvu iti faci cont si o imbraci fata dar banii la imvu sunt greu de obtinut am jucat o saptamana si m-am plictisit acolo am vazut ca sunt si cateva prostioare dar in rest poti merge prin cluburi, poti sa iti cumperi o casa, sa iti iei prieten sa inotii poti face multe chestii o prietena de-a mea a jucat mai bine de 5 luni :)) si nu se plictisea:)) dar mai este un joc lady popular e online www.ladypopular.ro aici e vorba sa ai grija de o fata sa ii dai sa manance etc etc sa o imbraci, ii gasesti servici sincer e mai frumos aa si sa o aduci la lv 5, la lv 5 poti sa joci adevar sau provocare cu cei de acolo poti juca jocurile de acolo faci banii si dai la scopuri pentru a avansa faci ce iti spune acolo.

Sper ca te-am ajutat >; d

| Biib133 a răspuns:

Crede-ma ca nu merita sa il descarci deoarece este plin de "prosti" sa le spun asa...este chiar un joc aiurea si in plus e pentru persoane peste 18 ani deci cred ca te-am lamurit ce continestraight face... sper ca te-am ajutat:*