| anonim_4396 a întrebat:

Heyy

Baieti! Sunt foarte curioasa sa aflu cum vedeti voi, fata perfecta.

Nu vreau raspunsuri la misto! Vreau sa fiti sinceri.

De exemplu:

1.Slaba sau mai plinuta(plinuta, nu grasa!)?

2.Sa fie cuminte, la locul ei sau mai nebuna(in sensul bun), plina de viata?

3.Mai timida sau vorbareata?

4.Sa fie foarte frumoasa sau cu mici defecte?

5.Inalta sau mai scunda?

Si...intr-o relatie...

1. Ea sa faca primul pasa? Sau voi?

2.Sa aveti multe chestii in comun?(ex:muzica, filme, sporturi, prieteni, hobby-uri, parin tii sa fi copilarit impreuna etccc) sau sa fiti mai diferiti(vb aceea, opusele se atrag)

3. V-ati supara daca ea s-ar distra si cu alti baieti, ar discuta, ar petrece ceva timp cu ei(in absenta voastra, sau cand sunteti prin preajma dar sunteti ocupati, nu de fata cu voi sau mai stiu eu cum)

Va rooog multa sinceritate si seriozitate!

Multumesc >mult:*

Răspuns Câştigător
| vasile093 a răspuns:

Adica fata idieala :
fata aia ideala plina de viata, care in orice moment daca ii este dor poate sa te sune, sa-ti sopteasca cuvinte placute la ureche care o sa se mindreasca cu mine, care prin toate greutatile iti va fi alaturi te va tine de mina si nu-ti va zice ca totul va fi bine dar iti va zice ca totul va fi bine ca sunt eu aici, care va avea incredere in tine, care te va tine in brate si te va incalzi si nu ar dori nici odata sa-mi dea drumul, care imi va zimbi mereu cind o privesc, care mereu ma va incuraja, si care se va enerva daca nu fac ceva corect cu adevarat incorect, care cind o privesc in ochi nu ma va intreba ce e, dar ii va cobori in jos si ma va lasa sa o string in brate si sa o sarut,

care mereu va fi gindul la mine si va scunde incetisor ce simnte ea pentru mine, care ma va face sa fiu gelos doar pentru a o stringe in brate si mai tare,

fata care o string in brate si tot odata visind la ea, fata care in fieacare seara nu va adormi fara sa-i urez noapte buna, si care mereu se va enerva decite ori gresesc si imi va zice direct cu ce am gresit, o fata care va fi mereu cel mai scump lucru pentru mine si care se va bucura cu adevarat de cel mai mic cadou facut de mine si cind ii zic ca o iubesc sa-mi zica ca te iubesc si mai mult dar nu si eu la fel aceea fata care o voi stringe in brate si daca ii zic de ce ma ales pe mine si ii voi spune ca in spatele ei sunt baieti si mai frumosi nu va intoarce capul dar ma va stringe si mai tare

fata care va intirzia la orice intilnire si nu o va face constient dar din motivul ca uitindu-se in oglinda a inchis ochii si a inceput sa viseze

9 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Eu vreau să ştiu cum gândeşte...nu câte kilograme are, sau ce număr are la pantof, ce înalţime şi nu mai ştiu ce...

| angelsaredickswithwings a răspuns (pentru Comeandtellmesomething):

de mine rad toti ca am 34 la picior (dar sunt inalta)...dar de acum (si inainte) pot sa ma pupe undeva ca am facut 35 big grin

| Comeandtellmesomething a răspuns (pentru angelsaredickswithwings):

*aplaudă*

| angelsaredickswithwings a răspuns (pentru Comeandtellmesomething):

*plecaciuni* XD

| angelsaredickswithwings a răspuns:

Apropo de asta... la mine in scoala este o fata super super frumoasa dar la mansarda nu a mai fost destula mobila laughing. mie daca as fi fost baiat nu mi-ar fi placut de ea

| fedot a răspuns:

1) Sa fie cu mintea limpede, sa nu creada ca sunt o jucarie pentru ea;
2) Frumoasa, dar cu mici defecte, sa nu placa altora;
3) Putin mai plinuta,sa nu o ia un vant mai puternic, iar cand o iau in brate sa simt ca o tin, nu sa am "o pana" in brate;
4) Putin mai scunda ca mine.
5) Sa avem unele lucruri in comu,de ex ganduri despre viitor,preferinte muzicale,filme, etc
Si da, m'as supara...nu asa, dar rau de tot.Nu pot fi sigur ca e in siguranta cu alti baieti,am o frica de a nu i se intampla ceva, ceea ce ma determina sa'mi fac griji pentru ea, chiar de nu e singura (parinti sau prietene).

| CristiExpSiPunct a răspuns:

Pai pentru mine nu conteaza purple fata perfecta

| DenisY a răspuns:

Ea sa faca primul pas.Si mai plina de viata. Funda?

| vasile093 a răspuns:

Fata aia ideala plina de viata, care in orice moment daca ii este dor poate sa te sune, sa-ti sopteasca cuvinte placute la ureche care o sa se mindreasca cu mine, care prin toate greutatile iti va fi alaturi te va tine de mina si nu-ti va zice ca totul va fi bine dar iti va zice ca totul va fi bine ca sunt eu aici, care va avea incredere in tine, care te va tine in brate si te va incalzi si nu ar dori nici odata sa-mi dea drumul, care imi va zimbi mereu cind o privesc, care mereu ma va incuraja, si care se va enerva daca nu fac ceva corect cu adevarat incorect, care cind o privesc in ochi nu ma va intreba ce e, dar ii va cobori in jos si ma va lasa sa o string in brate si sa o sarut,

care mereu va fi gindul la mine si va scunde incetisor ce simnte ea pentru mine, care ma va face sa fiu gelos doar pentru a o stringe in brate si mai tare,

fata care o string in brate si tot odata visind la ea, fata care in fieacare seara nu va adormi fara sa-i urez noapte buna, si care mereu se va enerva decite ori gresesc si imi va zice direct cu ce am gresit, o fata care va fi mereu cel mai scump lucru pentru mine si care se va bucura cu adevarat de cel mai mic cadou facut de mine si cind ii zic ca o iubesc sa-mi zica ca te iubesc si mai mult dar nu si eu la fel aceea fata care o voi stringe in brate si daca ii zic de ce ma ales pe mine si ii voi spune ca in spatele ei sunt baieti si mai frumosi nu va intoarce capul dar ma va stringe si mai tare

fata care va intirzia la orice intilnire si nu o va face constient dar din motivul ca uitindu-se in oglinda a inchis ochii si a inceput sa viseze