| Rwwr a întrebat:

Heyy happy
Cu ce as putea sa ma epilez pe picioare (pentru prima data)? Va spun din start ca nu vreau sa ma epilez cu crema sau cu bigul. As vrea ceva eficient, si sa nu doara prea tare.
Dau fundita!

P.S. : Am 12 ani, si sunt fata. big grin

Răspuns Câştigător
| EuEuEuNutella a răspuns:

Pai eu cred, ca ar fi mai bine cu, crema pentru ca, dupa epilare, nu iti creste atat de repede 'parul', insa poti si cu un aparat anume, dar e putin durerosbig grin

1 răspuns:
| EuElyEla99 a răspuns:

Daca nu vrei sa te doara, ar fi bine sa te faci cu bigul.dar, doar iti taie parul'..nu-l smulge..si iti va creste foarte repede si mai multthinking
Daca vrei sa nu iti creasca atat de repede, ar fi bine sa te faci cu crema sau cu benzi depilatoare...dar, o sa te doara putin...dar, nu iti mai creste asa repedebig grin
Sper ca te-am ajutat si bafta:*