| Intelligence a întrebat:

Vreau sa merg la strand( e pentru prima data) si nu stiu cu ce as putea sa ma epilez inghinal (pentru ca ma irit foarte rau cu bigul). Ce-mi recomandati?
Am nevoie de ceva eficient si de la care sa NU MA IRIT,ca nu pot iesi asa.
Daca-mi recomandati vreo crema depilatoare, spuneti-mi va rog si nume! Multumesc.

3 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Îţi recomand benzile depilatoare de la Veet. Dar te faci cu o zi înainte. O să te doară puţin, dacă nu ai mai făcut asta înainte, dar nu o să te iriţi şi o să crească mult mai rar firul de păr.

| Intelligence explică (pentru AikkoxD):

Benzi cu ceara? eu cred ca am sa ma irit avand in vedere ca va fi prima data, nu e mai in regula o crema? Vreo crema de la Veet, este?

| AikkoxD a răspuns (pentru Intelligence):

Eu nu m-am iritat. Ai putea încerca http://manie.ro/wp-content/uploads/2010/09/DSCF2266.jpg
Să nu foloseşti niciodată crema depilatoare pentru picioare, pentru epilarea în zona inghinală.