| Bianca298 a întrebat:

Heyy
De ceva timp mi se jupesc nasul si obrajii in continuu. Am folosit crema de galbenele, dar problema persista. De asemenea, au inceput sa imi apara din ce in ce mai multe cosuri pe frunte si in jurul gurii si al nasului. Ma puteti ajuta va rog cu ceva sfaturi si eventual niste sugestii pentru creme sau tratamente naturale?
Dau funda

1 răspuns:
| CrazyCleoo a răspuns:

Nu mai folosi atâtea creme! Dacă problemele încep să persiste vorbeşte cu mama ta şi vă puteţi du-te la un salon şi puteţi obţine nişte sfaturi. big grin