| heismylove a întrebat:

Heyy
Deci:o prietena a fost o luna cu un baiat, apoi, s-au despartit(nici ei nu prea stiu dclaughing). Timp de o luna, au fost doar amici.Acum cateva saptamana el a intrebat-o daca vrea sa fie cu el(sa si cum nimic nu s-ar fi intamplat)iar ea a acceptat, iar acum sunt impreuna.
Intrebarea este:Ei au fost impreuna 2 luni sau una? Adica se pune si prima luna in care au fost impreuna?
O amica zicea ca nu eu as zice ca da...

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Ce conteaza? Cel mai important lucru e ca sunt iar impreuna, si ca se inteleg mai bine.

| smile a răspuns:

Si eu nu prea inteleg mare lucru din intrebarea ta rolling on the floor
Fara suparare ...Pai,una este sa fi o luna cu un baiat in calitate de iubiti si alta este sa fi ''o luna cu un baiat in calitate de amici happy''
Deci ei au fost impreuna doar o luna.

| lovethebest a răspuns (pentru smile):

De fapt, pentru ei probabil sunt 2 luni avand in vedere ca n-au rupt legatura. deci pentru lume o luna pentru ei 2 big grin