| OrdonaryGirl a întrebat:

Heyy imi place de un baiat si nu stiu cum sa aflu daca si el ma place ma puteti ajuta?
ps : de fiecare data cand stau cu o fat si el e prin preajma el ii face ceva fetei respective

5 răspunsuri:
| Horia1313 a răspuns:

Interesant...daca intr-adevar vrei sa afli daca te place mai bine ai pune o prietena buna sau un prieten bun sa il intreeb. Functioneaza 80%.Dar daca zici chestia asta cu fata, sincer, ori vrea sa te faca geloasa ori e un Cu*var nenorocit, asa ca incearca sa-l uiti ca deastia gasesti la colt de stranda

| OrdonaryGirl explică (pentru Horia1313):

A mai cicit tot aici niste raspunsuri si zicea ceva de secrete ....si da el m-i-a spus unele dintre secretele luihappy
dar o sa incerc chestia asta mersikiss

| OrdonaryGirl explică:

Dau funda!

| OrdonaryGirl explică:

Acum defiecare data cand ma vede cu prietena mea cea mai buna de fiecare data ii spune buna sau ceva sau si cand e singura tot la fel face si eu cand il intreb ceva raspunde repede si nu se uita la mine gasete de fiecare data pe un baiat sa vb ceva cu el 'IMPORTANT '
trebuie sa-l uit?

| OrdonaryGirl explică (pentru OrdonaryGirl):

App prietena mea nu-l suporta si ea a fost putin uimita cand i-am zis ca imi place de el