| ella2816 a întrebat:

Heyy TPU,aveti idee de ce imi pica tot timpul netul? mentionez ca am prin cablustraight face, multumesc!

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie mai demult, imi pica netul constant si vedeam numai purici la tv.Ii sunam pe tipii de la cablu sa repare si tot se strica.
Ce am facut? Am reziliat contractul si am schimbat firma de cablu.Acum nu mai am nicio problema, merge foarte bine pe orice vreme.
Suna la firma si vor fi obligati sa rezolve problema.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Suna-i pe cei la care ai contrat si intreaba-i de ce ai probleme cu internetul.

| Thetysianul a răspuns:

Poate fi o fisură în cablu şi va trebui să schimbi tot cablul, dar, de asemenea, poate fi şi problemă locală. (la toţi utilizatorii din acea regiune).

| Ioanna05 a răspuns:

BUNA, probabil din cauza semnalului sau poate cablul are vreo defectiune. Daca nu incearca sa reintroduci username-ul si parola
Sper sa iti fie de ajutor happy

| ella2816 explică (pentru Ioanna05):

Faza e ca nici pe mess nu ma lasa sa intru am incercat de astazi de dimineata si e ora aproape 10 seara si tot nu pot intra

| Ioanna05 a răspuns (pentru ella2816):

Incearca sa reinstalezi mess-ul si pune username-ul si parola la internet unde dai connect