| Ralucca a întrebat:

Heyy TPU laughing Cititzi! laughing Deci eu am mai pus intrebarea asta o data. Nu m.am sarutat si eu french... si vreau laughing desi mi se pare cam scarbos. adica o ciorba de limbi rolling on the floor. dar totusi vreau sa incerc happy Stiu ca o sa-mi spune. ti ca totul o sa vina de la sine. Dar eu vreau detalii laughing {FUNDAAAA}

Răspuns Câştigător
| Silvia_7595 a răspuns:

Cred ca pentru a incerca asta trebuie sa ai un prieten de care sa-ti placa cu adevarat si cu care sa-ti fie placut sa te saruti.SUCCES.

2 răspunsuri:
| Bibb1 a răspuns:

Http://www.codrosu.ro/......tat-video/ ai si un video acolo;)