| Funditssa a întrebat:

Am aproape 13 ani! Si nu m.am sarutat inca! Am avut o multime de prieteni dar nu am avut curaj imi e chiar nu stiu frica dar imi doresc asta mult de tot! Vi se pare ciudat ca nu m.am sarutat pana akom! Cei de la mine din clasa am stiu drept experta si ca am avut miii d eprieteni ca m.am kiss de multe ori mai ales franch! Deci cele cei care s.au sarutat franch spuneti. miii tot tot tot tot tot! Care trebuie sa faca primul pas? Cum se face primul pas trebuie sa avem d ela inceput gura deschisa? Are ceva daca fata face primul pas! Raspunsuri gen o sa vina totul de la sine am mai auzit! Vreau raspuns clarr! Funditssaaa cel mai bun raspuns cu detalii :X! Va

Răspuns Câştigător
| badgirl6869 a răspuns:

Pai nu ii nimic ciudat ca nu te-ai sarutat inca...ai timp
si daca vrei neaparat sa tesaruti propune si u unn joc de tipul"adevar sau provocare" si gata
daca nu se poate cu jocul atunci trebuie sa iti faci repede un prieten si gata(il pupi pe buze apoi el isi casca usor gura si tu te iei dupa el si gata...ai sa vezi ca ii ff usorhee hee
funda?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasa ca in viata ai timp sa te pupi.

| pinkflower a răspuns:

Nu este obsolut neobisnuit ca nu te-ai sarutat. Pai sa stii ca nu ai cum sa explici sarutul : va apropiati sigurile si pur si simplu va pupati, nu stiu cum sa iti explic. Bafta!

| buburuza2 a răspuns:

Heii uite eu am aproape 14 anii si primul meu sarut a fost ciuddat der care mia creeat o stare de MEGA fericirre happy eram cu prietenul meu si ma plimbam era super frig afara happy si euu il tineam in bratte si i-am spus ca nu mai pot sa stau ca imi este foarte frig...el ma mai rugat sa stau 5 min si am stat lunduu`ne cu vorba au trecut minutele si era timpul sa plec atunci el s-a apropiat de mine happy si pur si simplu am deschis gurrawinking nu e chiar asa de greu e ceva normal dar care creeaza o stare de binne si bucuriiewinking e un moment frumos care cred ca fiecare trebuie sa il aiba la un moment dat happy si mereu cand ai primul sarut trebuie sa te lasi condussa de cel care stie... daca nu va invatati reciprocwinking || funnda puppy dog eyes

| FoarteLetargic a răspuns:

Nu.i nimic daca nu te-ai sarutat pana acum.Deci cu eu cu sarutul frantuzesc...nu conteaza cine face primul pas. Deci,intai incearca sa saruti normal. Dupa cateva saruturi, incerci. E ca un sarut normal de cat ca deschizi un pic mai mult gurita si bagi limbutza in gura celuilalt ca sa zic asahappy. Prietenul tau va face la fel, crede-ma. Succeswinking
Funda?happy

| sysy13498 a răspuns:

Fa tu primul pas... risca ca nai ce pierde... si nujtu ce sa zi cu faza cu 13 ani e si bine si rau succes si daca astepti de la sine nu o sa-ti vina nimic pe tava sa stii asta sper ca m-am facut inteles succes

| Șușșș a răspuns:

Vine de la sine.
Tu crezi ca noi am avut manual de instructiuni laughing?
O sa vezi tu cum e,nu te agita atata,si daca o sa gresesti prima data, asta e, toti facem greseli.

| Nesquik_8060 a răspuns:

Nu e ciudat deloc. Nu inteleg de ce toti stiu ca te-ai sarutat si ca ai avut 1000 de prieteni... toate la timpul lor. Sarutul nu se poate explica.El vine de la sine.pur si simplu se intamplakiss Baiatul o sa faca primul pas, tu doar ia-te dupa el

| bogz a răspuns:

Las-o mai moale sa vina de la sine, nu te stresa asa, mai ai timp, o sa vezi cand o sa se intample si o sa vezi ca nu e cine stie ce.