| Mirela67 a întrebat:

Heyy,TPU!
Daca un baiat se uita la mine si cand ma uit la el intoarce privirea,cand vorbeste cu cineva, se uita la mine sau la fel si cand spune o gluma si uneori se uita si cu coada ochiului, inseamna ca ma place? Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Inseamna ca ma place?"

te găsește interesantă. Dacă te place, numai el știe. Intrebă-l

| Mirela67 explică (pentru sierra1):

Adica..ma place puțin? Sau?

| sierra1 a răspuns (pentru Mirela67):

Spuneam că: " Dacă te place, numai el știe. Intrebă-l"

| Catrice a răspuns:

De unde știi ca nu glumește despre tine?

| Mirela67 explică (pentru Catrice):

Adică? Păi de asta si intreb..ca ar putea fi mai multe variante, nu?

| Andreeush a răspuns:

E posibil să te placă ori e posibil să fie o coincidență să se uite spre tine în același timp în care te uiți și tu la el.

| siriusblack98 a răspuns:

De unde sa stim ce este in mintea acelui baiat? Il cunoastem personal? Nici cel mai dat naiba psiholog nu ti-ar putea spune de ce se uita la tine ocazional. Poate te place, poate se uita la toti pe rand pentru ca sunteti in acelasi loc, poate ai ceva intre dinti, poate vrea sa te bata si nu stie cum sa iti zica.Who knows?!