| francyy23 a întrebat:

Heyy...Vreau si eu niste statusuri pentru o fata care, crede ca ma face geloasa.crezand ca este o prietena mai buna decat sunt eu cu o fata, ca le stie pe toate. Cele mai bune si multe primesc funda. Multumesc

1 răspuns:
| StGalleon a răspuns:

"Sa castigi un prieten din ambitie, dovada cea mai mare a prostiei"... "Vezi tu draga, cat de usor este sa fii proasta?"... "Un prieten se castiga foarte greu, si necesita timp si dragoste! Daca tu crezi ca ea(si ii scrii numele) iti este prietena, esti cea mai mare proasta"