| iShadowProduction a întrebat:

Heyyy care puteti sa imi dati niste statusuri noi noute de dragoste despre iubire pentru el. Insa nu de tristete si dezamagiri ci despre fericire.NU VREAU LINKURI!

FUNDAAAA CEL MAI BUN RASPUNS!

Răspuns Câştigător
| BreeTPU a răspuns:

Noi, frumoase + scrise corect gramatical http://www.bree.ro/statusuri/dragoste.php

| iShadowProduction explică (pentru BreeTPU):

Multumesc chiar sunt frumoase happy

2 răspunsuri:
| Smileeeeeeeee a răspuns:

1) De-as fi apa n-as mai avea nevoie de lacrimi, de-as fi foc n-as mai avea nevoie de caldura, de-ai fi doar al meu n-as mai avea nevoie de nimic!
2) M-am uitat in portofel si era gol, m-am uitat in buzunar si am gasit doar cateva monede, m-am uitat in inima si te-am gasit pe tine. Abia atunci am realizat cat de bogata sunt