| Juliana22 a întrebat:

Heyyy, deci imi place de un baiat (este coleg cu mine) baiatul e simpatic, acum ceva saptamani eram la ora respectiva si simt ca se uita cineva la mine cand intorc capul vad ca este el, am facut eye conatct pentru un min si apoi mi-am intors capul inapoi, a doua zi am vrut sa intru in clasa cand sa intru in clasa ma uit si il vad pe el uitande-se la usa (gen ca astepta pe cineva) dupa ce intru eu se intoarce la banca si vorbeste cu colegul.
Faza este ca inainte sa se intanple astea, intr-o zi el s-a impins in mine fara sa vrea, eu m-am lovit in ceva si am zis auuu, el a venit si m-a luat de maini si m-a intrebat daca sunt ok.
Cea mai mare problema este ca nu vb cu mine, nu vb dar pe langa asta faza e ca sunt bi, oare de asta nu vrea sa vb cu mine? Nu cred ca stie dar faza e ca am o colega, ea stie ca sunt bi. Intr-o zi m-am uitat la ea in tel si a zis ca a vb cu el, a apasat pe conversatie si a intors tel ca sa nu vad eu ce au vorbit, welll nu stiu ce sa facccc ajutorrrr.
DAU FUNDITAA

3 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Pai si intrebarea care este? Ce vrei sa faci?

| Juliana22 explică (pentru Nemessys):

Vreau sa stiu daca este un semn daca ma place... nu stiu

| ApostolEduard a răspuns (pentru Juliana22):

Presupun ca e timid și simte o oarecare atracție fata de tine eu zic sa încerci sa vorbesti cu el