| bebelusasweet a întrebat:

Hi am o mare problema.sunt cu un baiat cu care am mai stat odata dar sunt atrasa si de altul.si lui i-am spus ca vreau sa fiu cu el. dar nu stiu la care sa renunt ca nu pot sa fiu cu aman2. pls ma ajutati? funditabig grin

Răspuns Câştigător
| Stef_3025 a răspuns:

Daca i-ai spus celui de-al doilea ca vrei sa fii cu el, e nasoala treaba... si eu am patit treaba asta, sa fiu al doilea la care sa tina cineva, dar ea sa fie cu el, insa nu mi-a zis in fata ca-i place de mine, si, am lasat-o in pace, iar ea este si acum cu el. in cazul tau, trebuie sa te gandesti bine pe care il placi cel mai mult, care te face sa te simti cel mai bine, cel cu care poti sa vb despre orice, sa nu te temi ca in cazul in care il lasi, sa vb rau de tine, chestiile astea, si nu numai, eu nu pot sa-ti spun, stii, lasa-l pala cu care esti si ia-l pe celalalt, intelegi? ai grija cum alegi, este inima ta in joc, si nu numai... bafta!

6 răspunsuri:
| DeeaLove4 a răspuns:

Hei!:*
Gandeste`te bine ce simti pentru fiecare:XPe care il iubesti mai mult, cu care ti-ai dori sa fii cu adevarat, care te atrage mai mult.
Daca ai zis ca ai mai stat cu acel baiat ai putea incerca sa fii cu celalalt(ceva noustraight facebig grin)
Si inca ceva sa nu uiti
Fa ce`ti spune inima(Asta este important:*]

Te puuup:*
Baftaa:*

| EyeCandy a răspuns:

Eu spun ca ar trebui sa ramai doar cu unul.Cu cel de care iti place tie cel mai mult, cel care te intelege si te iubeste.
Si poti renunta la baiatul cu care esti acum happy i spui pur si simplu ce simti si cred ca va intelege si iti va respecta decizia... poti sa i spui asa (o parere de.a mea) : ca daca chiar te.a iubit sau te iubeste, sa te lase sa fii fericita happybig grinwinking
sper ca te.am ajutat :*

| AyLLin a răspuns:

Incerci sa gasesti calitatile si defectele amnduroraiar cel care are cele mai multe calitati acela va fi alesul sau fa ce-ti dicteaza inima asa vei reusi sa gasesti cine e cel mai potrivit pentru tine.

| Mσηιι a răspuns:

Is in aceeasi situatie si nu stiu ce sa fac straight face!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pa tu esti cea care ar trebui sa decizi. Gandeste-te bine pe care il placi cu adevarat si care te place.
da-mi un vot, te rog! http://www.econcurs.com/concurent-Bratulescu%20Sorina.html

| Pisoi_9725 a răspuns:

Pai urmeaza-ti inima si las-o sa-ti conduca inima langa cel iubit.asa e cel mai bine:d... funda?:d