| FunkySmile a întrebat:

Hi. Am parul cret ( din pacate sad ) nu e tuns in scari, dar are ceva volum, in fine, nu ies din casa fara sa il indrept tongue. Asa mai scade din volum. Faza e ca m-am c-am plictisit, si vreau o schimbare, ma refer la o freza ma rebela. Am fata ovala, iar in vara ma gandeam sa imi fac suvite albastre love struck. dar ar fi mai frumos daca mi-as face bretonul, dar cum nu am... e ceva mai complicat big grin. Nu stiu ce sa fac... nu am parul foarte lung, un pic mai jos de umeri, iar daca l-as tunde in scari mi-e frica sa nu fie prea scurt si sa nu il mai pot prinde, in caz de nu imi place big grin. Deci ceva sfaturi mi-ar fi de mare ajutor big grin.batting eyelashes. Pup. Si astept parerea voastra.
Fundissa kiss.

2 răspunsuri:
| bogdan10aqua a răspuns:

Ai putea sa te duci la coafor unde til intinde de til inebuneste si o sa stea drept ca un boloboc apoi iti da drumuputin la par si arati bestial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e sa te tunzi dar sa nu-ti iei din lungime ca o sa plangi dupai si nu te mai intinde mereu cu placa ca til distrugi