| NoiDoiAvemOdragosteCiudata a întrebat:

Bunabatting eyelashes
vreau si eu sa ma tuund de Paste si vreau ceva nooubatting eyelashes
Am parul tuns in scari, destul de lung, dar este mai cret de fel si cu mult volum. Ce frizura m-ar prinde?big grin
Funsitsaa :X

1 răspuns:
| DewLoWoofy a răspuns:

Cauta pe www.eva.ro. E acolo un post "Alege frizura potrivita fizionomiei tale", iti arata si modele sa iti dai seama ce forma are fata ta si apoi cauti la forma fetei tale. Sunt multe variante. succes :* Uite site-ul http://www.eva.ro/......35892.html