| adelinpostolache a întrebat:

Hi, am si eu inca o intrebare.care e cadoul potrivit pentru un baiat? hobby0ul lui este bazinul si inotul, are 17 ani...nu stiu cei pot face de craciun...imi dati vreo idee? funda :*:*:*

2 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Un acvariu.

| Georgiiianaaax a răspuns:

Pai...ca sa ii alegi un cadou nu trebuie sa se potriveasca si cu hobby.ul lui, atentia si gestul conteaaza.Eu te sfatuiesc sa ii iei un pulovar sau ceva de genu, ca tot vine iarna. Sper ca ti-am fost de folos. Pup:*