| AnnonnimGirrl a întrebat:

Hi! Cu ocazia Craciunului vreau sa fac ceva mai deosebit pentru prietenul meu.M-am gandit la ceva din lut,dar n-am nicio idee ce as putea face. Vreau sa fie ceva micut,dragut, care sa ii aduca aminte de mine, dar nu prea stiu ce anume.Imi puteti da, va rog, niste idei? Va voi rasplati si eu cum pot.big grin

3 răspunsuri:
| Michaelutzu a răspuns:

Pai,fa-i un catelus micut daca poti sau poti sa ii faci un mic braduletz dar daca vrei poti sa ii faci cadou o felicitare forma de inima =D

| Costea_Mihai_1994 a răspuns:

Poti sa ii iei : 1)Un parfum
2)O haina
3)Chocolata
4)Puteti merge la un film
Si cam atat mai gandeste-te. happy

| AnnonnimGirrl explică (pentru Costea_Mihai_1994):

Da,ok..ideea era sa ii fac eu ceva.Gen,manual,din lut, poate? Tie ce ti s-ar parea dragut?