| aLexXx_5256 a întrebat:

Hi. Dati-mi si mie un metin privat romanesc daca se poate si fara hamachi
Sa ai si king la shop, arme de lvl 65 70, bonusuri neaparat si mov si rosii, inel, mantii...tot ce trebuie sa aia un metin privaTbig grin

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta caut si eu
trimite-mi un mesaj cand gasesti
ca eu am pus multe intrebari din astea si numeni nu-mi raspunde...

| aLexXx_5256 explică:

Am jucat metin2ro speed...dar numi plac shopurile

| ApetreaSergiu a răspuns:

Sa va zic ceva: eu aveam un cont pe metin2ro de 24 dar l-am pierdut si acum 1-2-3 luni m-am lasat dar am reinceput si am lvl 26 happy

| pisiii_4228 a răspuns:

Metin2roSPEED