| mytzzu a întrebat:

Hi. direct la subiect si eu si voi, maine am prima partida de sex cu prietena. ce ar trebui sa stiu ...sau povestiti voi cum ati facut daca ati facut-o. app am 16 ani. merswinkingfunda

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Esti prea mic pentru asa ceva dar daca esti incins ce sa-i faci treaba ta.

Răspuns utilizator avertizat
| lo a răspuns:

Cum este prima data cu ea,eu iti recomand sa fi cat mai atent la detalii :un ambient placut da bine mereu(muzica,fructe,putin(de tot)vin pentru a va dezinhiba,etc.)luti-o usor:mangaieri,sarutari, dati importanta preludiului, acordatt i-va timp sa va relaxati.Fi atentent cu ea si totul va decurge de la sine!

| andruskapisikutza a răspuns:

E simplu. o faci sa ii placawinking

| andruskapisikutza a răspuns:

Fa -o sa vrea sa eu bagi