| madalina10 a întrebat:

Hi! Hai sa va spun ce mi s-a intamplat, eram azi la scoala si e un baiat din a8a care ii place de mine, azi la magazin am fost de 5 ori si de fiecare data vedeam ca este si el in magazin, dar el mai demult a vrt sa stea cu mine dar i-am spus ca nu se poate pentru ca mie nu imi place de el si am iubit. el are clasa langa clasa mea, prietenul lui cel mai bun este iubit cu prietena mea cea mai buna, nu stiu ce sa fac, adica totusi e simpatic dar nu vreau sa stau cu el

3 răspunsuri:
| andreyuu a răspuns:

Desi poate nu este baiatul perfect, eu in locul tau m-as gandi sa-i dau macar o sansa. "O sansa poate sa-ti schimbe viata."

| DanielaElleena a răspuns:

Pai daca ai iubit stai cu iubitu tau ca o sa iasa rau dar daca i-ai zis doar asa si e simpatic spune-i doar ca vrei sa fiti doar prieteni nu sa fie el cu tine daca nu iti place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu vrei sa stai cu el, nu sta. Daca vrei sa stai, stai. Doar nu o sa te iei dupa ce iti zice lumea pe aicea.