| anonsiam a întrebat:

Hi ^.^! Sambata aceasta merg la ziua unui prieten si nu stiu ce cadou i-as putea lua. Cateva detalii:
1. E baiat laughing
2. Nu prea e genul de "Baiat rau"
3. Nu se imbraca asa de "provocator" adica isi ia pur si simplu niste haine obisnuite, fata de altii...
4. E simpatic, adica e la locul lui.
E un prieten bun insa nu prea stiu ce i-as putea lua... Idei? Please, pana sambata sad!

4 răspunsuri:
| t5h5Andreeahhrth a răspuns:

Ai putea sai cumperi o jacheta la moda, un ceas, o chitara, niste bilete la concert sau la teatru etc, sau pur si simplu ii dai bani si isi cumpara el ce isi doreste! PS: ai putea ca sal intrebi in mod mai discret fara sa-si dea semana ce siar dori de ziua lui sau sai trimiti jocuri den care e cadoul perfect si acolo sa scrii o lita de lucruri care posibil sa-i placa si va rs si atunci ii vei cumpara obiectul cel a! Sper ca te-am ajutat! Funda?

| narcisalove a răspuns:

O camasa, un ceas de mana sau ceva ce siar dori el poti sa il intrebi diverse indici pentru a gasi cadoul perfect cum ar fi culoarea preferata etc... poti sa ii iei ceva legat de echipa preferata de fotbal sau ce sport ii place lui o caciula un fular sau o minge de fotbal sau ti-am mai spus orice alt sport depinde ce preferinte are..gandestete la ce ii place lui.ce hobby-uri are etc sper ca te-am ajutat FUNDA?

| anonsiam explică (pentru narcisalove):

Pai Hobby-ul lui e chitara. Mersi oricum. happy

| narcisalove a răspuns (pentru anonsiam):

Poti sa ii iei o pana de chitara sau ceva legat de asta...