| VladestepeTPU a întrebat:

Hi there.Deci,eu vreau wierless in casa.Deci mi-am luat un router si adaptor pentru priza.Bag firu' de la net, bag adaptorul in priza, si nu merge. Ce dracu fac?!straight facePot sa aflu parola de la o retea RomTelecom?! Help :heprderp:

1 răspuns:
| Alle57 a răspuns:

Eu stiu cand mi-am luat wireless ca m-am chinuit mult sa il pornesc si nu am reusit pentru ca trebuia sa fac ceva cu un CD etc. Si am chemat pe cineva specializat. Asta iti recomand si tie. Sau daca nu sa suni la cei de unde ai internet si in mod normal ar trebui sa vina.winking Succes. Funda?batting eyelashes