| Diana254 a întrebat:

Hi TPU! Dintre Universitatea Crestina Dimitrie Cantemir si Universitatea Nicolae Titulescu care este mai buna? Dau funda celui mai SERIOS raspuns! big grin

1 răspuns:
| bogalex94 a răspuns:

Universitatea Nicolae Titulescu este mai buna decat Cantemir pentru ca am auzit ca la Cantemir nu se face carte, acum depinde de cum cine ce a auzit si pot fi mai multe opinii... Eu unul am intrat anul acesta la Titulescu, daca ai aplicat la Titulescu o sa fim colegi happy