| LaraHeart a întrebat:

Universitatea Crestina Dimitrie Cantemir din Bucuresti este acreditata, diploma este recunoscuta si international?

4 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Vezi ca nu toate facultatile sau specializarile de la universitate sunt acreditate. Ai mare grija si sa citesti foarte bine daca vrei sa te inscii la univ. asta.

Din punct de vedere international nu stiu ce sa-ti yic, u sunt foarte convinsa ca sunt recunosute, atat vreme cat sunt atatea universitati de stat la care nu sunt recunoscute international.

| Clutsky a răspuns:

Da este acreditata, si da, diploma este recunoscuta si international!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este cea mai tare din Romania. Evident ca este acreditata. Merita.

| dimro8 a răspuns:

Este acreditata 100% si diploma este recunoscuta international. la UCDC nu exista nimic neacreditat