| Bubuu_9667 a întrebat:

Hi TPU:* e un fel de urgentalaughing maine vreau sa incep o dieta si vreau multe multe pareri care este mai buna dintre astea doua

Ziua 1. Legume plus 2 litri de apa plata -- duminica
Ziua 2. Fructe plus 2 litri de apa plata--luni

Ziua 3. Legume si fructe plus 2 litri de apa plata--marti
Ziua 4. 3 banane (dimineata, pranz, seara) plus 2 salate la pranz si--miercuri
Seara. (rosii si castraveti)
Ziua 5. Iaurt si lapte degresat plus branza de vaci.-joi
Ziua 6. 3 salate (dimineata, pranz, seara)plus 2 litri de apa plata.--vineri
Ziua 7. Legume si fructe plus 2 litri de apa plata.--sambata

REZULTAT : kg

-------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------- -------------

Luni: iaurt dietetic (poti sa mananci cat doresti)--duminca
Marti: cartofi fierti fara sare, fara nimic--luni
Miercuri: citrice la fel cat doresti--marti
Joi:oua fierte idem--miercuri
Vineri: peste fiert sau la gratar--joi
Sambata: pui la gratar --vineri
Duminica: la alegere din aceste zile!--sambata

REZULTAT : kg

la sfarsit scrie rezultat cam cat credeti ca slabesc intr-o saptamana. daca tin aceea dieta [ aia care credeti ca e mai buna ]

funda restul vot:Xnormal:*

1 răspuns:
| jo_7070 a răspuns:

Hei! prima cred ca ii mai buna contine si apalove struck ii f bine acum depinde de metabolismul tau cat ii de rapid cat de repede arde caloriile. cred ca poti sa scazi cam 3 kg intr-o saptamana! sper sa scapi dee cat d multe! love struck