| anonim_4396 a întrebat:

Ce zicei de cura asta de slabire? da roade a mai folosit-o cineva? Ziua 1. Legume plus 2 litri de apa plata
Ziua 2. Fructe plus 2 litri de apa plata
Ziua 3. Legume si fructe plus 2 litri de apa plata
Ziua 4. 3 banane (dimineata, pranz, seara) plus 2 salate la pranz si
Seara. (rosii si castraveti)
Ziua 5. Iaurt si lapte degresat plus branza de vaci.
Ziua 6. 3 salate (dimineata, pranz, seara)plus 2 litri de apa plata.
Ziua 7. Legume si fructe plus 2 litri de apa plata

Răspuns Câştigător
| SlowLikeSnow a răspuns:

NU! e pur si simplu stupida! Nu ai cum sa rezisti cu o asemenea porcari de dieta.Iti recomand regimul disociat 3+3, l'am inceput de ieri si sunt la cele 3 zile de produse animaliere si pot spune ca mi; e frica de fapul ca se apropie cele 3 zile de produse vegetale dar m; am pregatit si am cautat pe net rete vegetariene si am "copiat" 7 retete care mi e pareau gustoase si simple pentru ca eu am doar 14 ani si parintii sunt toatal impotriva dietelor dar vor vedea ca sunt in stare sa ma descurc singura cu aragazul>:) aici gasesti tot ce vrei sa stii despre acest regim! Succes! http://www.irinareisler.ro/......e-animale/

6 răspunsuri:
| corinusdeplus a răspuns:

Pai cum sa mananci doar atata.sa stii ca putine proteine si carbohidranti chiar ajuta organismul.Pe asta nu stiu sa o fi incercat nimeni, dar sora mea are o reteta asamanatoare cu care slabeste 6-7 kg pe saptamana. Oricum ai alege, succes!

| bibbiii a răspuns:

Cura este buna dar numai daca ai peste 18 ani pentru ca daca esti copil nu prea tio recomand

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

18ani, fem, 52kg si 1, 73

| Amarat a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer crezi ca ai nevoie de aceasta dieta? Bun iti recomand sa mananci sanatos si bla bla bla dar in acelasi timp proteinele sunt cam putine carbohidrati deloc ai nevoie de astea. incearca sa mananci cat de cat calculat dar sincer nu prea cred ca ai nevoie de o asemenea dieta, e una foarte dura. Incearca sa mananci carne fiarta legume dar in niciun caz nu incerca dieta asta. o sa te distruga

| Amarat a răspuns:

Varsta? Sex? Greutate? Inaltime?

| EuPentruToti28 a răspuns:

Jesus! Suna dureros! A supravietuit cineva acestei diete?