| anonim_4396 a întrebat:

Hi TPU:*Fundita; x
Va rooooog ajutati`masad
Pretenei mele ii place de un baiat.Si tot zice sa stam ba acolo, ba acolo.Si asta doar pentru ca ea il place.big grinEu stateam si inainte pe acolo.
Si baiatul ala umbla cu inca unul ei sunt cei mai buni pr.si cand trec ea incearca sale dee cu mingea in cap.chestii din astea
Ce pot face sa le distrag atentia. Ea are tupeu sa-i intrebe daca doresc sa ne jucam. dar vreau ceva (un plan) mai complicat incat sa le distraga atentiabig grin

1 răspuns:
| NorbO a răspuns:

Pruncibig grin