| HopeAndLove a întrebat:

Baieti! cum ar trebui sa se comporte o fata ca sa va atraga atentia? cum sa se faca remarcata?
imi place foarte mult de un coleg de clasa si nu stiu cum sa-i atrag atentiabig grin deci va rog da-ti-mi cateva sfaturi :*
ps: sunt la liceu

3 răspunsuri:
| Carmen a răspuns:

Fii asa cum esti! nu incerca sa porti o mascawinking

| Zuzu6235 a răspuns:

Atitudine. asta e cel mai important. iar zambetul e cel mai bun machiaj pentru o fata. asa ca ia inima in dinti si abordeaza-l. poate ca si el te considera draguta, dar daca nu stie ca il placi poate e prea timid sa faca primul pas.

| poliku a răspuns:

Cum sa te porti? Fi zambitoare in primul rand si cu, curaj ca restul vine de la sine.