| yumi_1689 a întrebat:

Hi ^^ TPU ma puteti ajuta in gasirea unui program de modificat poze gratis. usor de umblat pe el...caut in special pentru sters cosuri sper sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| andreea_6295 a răspuns:

Photo instrument si Photo scape. Eu le am pe amandoua si le folosesc happy.

5 răspunsuri:
| TeddyAn a răspuns:

PhotoInstrument - Usor de folosit, calitate ridicata si profesionist.

Cauta tutoriale pe internet

| ραтяίcία a răspuns:

Photoshopwinking

| Deutsssa a răspuns:

Incearca pe taaz.com. pui poza ta acolo. si poti scapa de pistrui. cosuri.iti modifici fata si parul. daca ai cearcane te scapa. si iti albeste si dinti. fundita?:*:d

| Deutsssa a răspuns:

Incearca pe taaz.com. pui poza ta acolo. si poti scapa de pistrui. cosuri.iti modifici fata si parul. daca ai cearcane te scapa. si iti albeste si dinti. fundita?:*