| neplaceneplace a întrebat:

Hi happy vreau sa-mi fac un pierce in buza sh unul in ureche [ lobil superior ]... cine stie niste saloane, un site ceva? [ sa fie in Bucuresti ] aveti idee sh de pret big grin?

1 răspuns:
| znstr a răspuns:

Piercingul in buza costa cam 1 mil. din cate am inteles,cu tot cu piercing,dar daca vii cu piercingul gata cumparat,banuiesc ca dai mai putin. E un salon de tatuaje/piercinguri in Mall Vitan. In vara asta vreau sa-mi fac tatuaj, si o sa merg la Roxy Tattoo, par mai de incredere. Uite si site http://www.roxy-tattoo.com/ Bafta!