| FunkySmile a întrebat:

[Funda + vot] Hi. Care de aici aveti pierce? tongue In ce zona a corpului vi la-ti facut?batting eyelashes
Ce saloane in Bucuresti stiti unde mi-as putea si eu face pierce love strucklove strucklove strucklove struck?
Cat de rau doare ( in buza ) cand mi-l face? big grin
Peace kiss love strucklove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| andreeutzaa a răspuns:

Eu am un labret lateral:) adica sub buza intr-o parte.Nu doare decat un pic atunci cand intra acul in buza dar e o chestie pe moment dupa aceea nu ai nimic.La inceput ai sa vezi ca te va deranja un pic, mai ales cand mananci pentru ca nu esti obisnuita.Saloane din Bucuresti nu stiu pentru ca nu mai sunt in tara de ceva timp deci la asta imi pare rau dar nu te pot ajuta:). Uite un video cum ti-l face la salon:)http://www.youtube.com/watch?v=hXhbG_XMqYo

3 răspunsuri:
| MadneSsCat a răspuns:

Pai eu mi-am dat singura in limba big grin nu doare decat cand intra acu
dupa aia nu mai simti nimic big grin

| MarcŞiAtât a răspuns:

Eu, eu am. loale. pai mai am doar snakebites si in limba acum. am avut si angelbites dar am renuntat, hah. si am si fleshuri. cam atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce poate fi asa atractav in a avea suruburi in tine? cat de rau doare? pai daca ar durea prostia ar fi spitalele arhiplinelaughing