| 123Andreea a întrebat:

Hii TPU c:
As vrea sa stiu.
Cum pot uita un baiat?
Am fost cu el aproape 3 luni.*stiu ca nu-i mult,dar neah.*
Daca-l vad simt fluturasi in stomac, si altele.

Răspuns Câştigător
| Darkii a răspuns:

Poate inca iti mai place de el. oricum nu prea ai ce sa faci. nu iti poti controla inima... distreaza-te cu prietenele tele, iesi in oras, si incearca sa nu-i mai dai atentie! happy

2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Mai așteaptă 3 luni și îți trece.winking Găsește-ți o ocupație, în felul ăsta te vei concentra pe altceva și nu vei mai suferi 24/24.

| Ade009 a răspuns:

Nu e chiar asa usor sa uiti un baiat, asta doar cu timpul, te-ar ajuta sa treci mai repede peste asta daca ai asculta muzica vesela, iesiri cu prietenii, sa dai vrajeli cu baietii si acum piesa de rezistenta fa-l gelos daca e cu tine in scoala. Sper ca te-am ajutat :*