| anonim_4396 a întrebat:

Hristos a inviat! Am si eu o intrebare : ce ati facut astazi si aseara? (eu am fost aseara la biserica si a fost foarte frig, azi am mancat foarte mult, nu credeam ca o sa spun vreodata dar sunt full, nu mai pot manca nimic)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aseară nu am fost la înviere pentru ca a fost frig. Azi m-am trezit, am sunat acasă pe cei dragi(eu sunt în Spania) după am mâncat și la fel laughing sunt fullbig grin acum stau un pic și mai pe seara cred ca o sa ies pe afara.
Hristos a înviat și Paste Fericit.

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Adevarat a inviat.Aseara n-am facut mare lucru...am stat la pc cam pana la 11 si dupa aia mi s-a facut somn si nu am mai mers la inviere, desi aveam in planhee hee. Azi am iesit in parc care era full[ca tinehee hee] si chiar m-am distratthinking

| DeNyyy a răspuns:

Adevarat a inviat! pai aseara mi-am inchis laptopul pe la 22:00 si apoi m-am pus in pat si m-am uitat la televizor dupa care pe la 11 am adormit si noroc ca imi pusesem ceasul sa sune. m-am trezit si m-am dus la biserica impreuna cu parintii mei si acolo ne-a prins o ploaie...noroc ca aveam gluga.am venit acasa. am baut o cana cu suc.si apoi am ascultat o ora muzica pe kiss tv. dupa aia m-am culcat si m-am sculat la 8.si de la 8 m-am plictisit in continuare.

| Bia:X a răspuns:

Adevarat a inviat! aseara am fost la inviere cu gasca si ni s-a facut frig si am mers intr-un clubbig grin si apoi pe la 3 am venit acasa, am dormit si azi am avut musafiri, m-am plimbathappy si acum am mai intrat si eu putin pe messhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adevarat a inviat! Aseara impreuna cu fratele meu am fost la Inviere, azi am stat acasa impreuna cu familia, am ascultat muzica(asta fac si acumtongue), am dormit, iar acum sunt aici si rasp la intrebari!happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adevarat a inviat! Am fost la Biserica(am stat toata noaptea).
Azi am bagat si eu in mine...numai tampeniihee hee (sunt plina de energizante, prajituri si sucuri carbogazoase). Dupa perioada pastelui, trebuie sa trec pe cerealehee hee.