| rosesonfire a întrebat:

Hristos a Inviat si paste fericit tuturor, dragilor big hug
Povestea mea e mai lunga si as aprecia daca unii dintre voi macar ar citi-o. Sunt eleva de liceu iar viata mea nu este deloc roz.Cu parintii nu ma inteleg bine, intrucat ei imi zic -zilnic, sau de mai multe ori pe zi-"proasta","animalule","nenorocito"etc, iar eu chiar am inceput sa cred ca asa sunt. Nu am deloc o parere buna despre mine, ma urasc pentru ca sunt proasta si urata si retardata.
Nici la scoala viata mea nu e mai buna. Pana acum un an am fost la o clasa de profil mate-info, iar mama a decis sa ma mute la o clasa de uman. Urasc clasa asta si nu suport gandul sa mai stau cu colegii mei inca 3 ani.Prefer sa mor decat sa mai intru in clasa aia. La real nu ma pot intoarce, iar la uman nu vreau sa raman. Urasc prea mult tot ce e legat de clasa asta. Prieteni multi nu prea am, pentru ca sunt inchisa in mine. Totodata as aprecia faptul daca voi, atat fete cat si baieti, mi-ati lasa id-urile voastre, pentru a mai vorbi si eu cu cineva.
Ce sa fac? Sunt in depresie, mama nu ma lasa sa merg la psiholog.
Acum caut burse sa plec; macar 1 an sa scap din clasa asta.

1 răspuns:
| eluboy13 a răspuns:

Eluboy13.La mine e si mai naspa!